שירותי קייטרינג כשר

קייטרינג כשר

בחירת קייטרינג לאירוע היא לא משימה פשוטה. בין אם מדובר באירוע גדול מאוד או אירוע קטן, קייטרינג לאירועים חייב להתאים לכל האורחים ולכן גם אם אתם בעלי השמחה, חילוניים, קייטרינג כשר יכול להוות הקייטרינג המתאים ביותר בעבור כל האורחים של האירוע. קייטרינג כשר הוא למעשה קייטרינג שיש לו את אישור הרבנות. קייטרינג שקיבל את אישור הרבנות הוא קייטרינג שלא עובד בשבת ושעושה שימוש במרכיבים כשרים בלבד. בעבור משפחות רבות, קייטרינג כשר הוא בגדר חובה בגלל קהל האורחים שפוקד את האירוע שלא יגע באוכל אם הוא לא כשר. 

 

קייטרינג כשר חלבי

קייטרינג חלבי כשר אומנם פחות מחמיר בקייטרינג בשרי אבל עדיין חייב לעמוד בסטנדרטים של כשרות. קייטרינג חלבי יכול להיות איכותי מאוד אם עושים שימוש במרכיבים וחומרי גלם איכותיים וכשרים. קייטרינג חלבי כשר יכול לכלול מגוון רחב של פשטידות בשילוב עם גבינות, פלטות גבינות, פלטות ירקות, מיני מאפים ובורקסים, מתאבנים קטנים למנות ראשונות, פסטות ברטבים מעניינים על בסיס שמנת, סלטים קרים בשילוב עם גבינות מיוחדות, מיני לחמים ועוד. קייטרינג חלבי מתאים לאירועים הנערכים בשעות הבוקר או הבהוריים או לאירועים בהם מרבית האורחים אינם אוכלי בשר.

 

קייטרינג כשר בשרי 

קייטרינג בשרי כשר הוא קייטרינג מוקפד שבו יש הקפדה על הפרדה בין בשר וחלב במטבח ובכלים וכן הקפדה על כשרות הבשר וחומרי הגלם המרכיבים את המנות. קייטרינג בשרי יכול להיות גם מהמחמירים יותר שהוא קייטרינג גלאט כשר שעושה שימוש רק בבשר חלק וכשר למהדרין. קייטרינג בשרי יכול לכלול מנות של דגים מיוחדים למנות ראשונות ומנות בשריות למנות עיקריות. שימוש בנתחי בשר איכותיים וטריים כמו נתחי פילה, סינטה צלעות כבש, סטייק אנטרקוט ונתחי קצבים מיוחדים יכולים להפוך את הקייטרינג הבשרי לחגיגה יוקרתית ואיכותית. קייטרינג כשר בשרי מתאים במיוחד לאירועים בשעות הצהריים או הערב.  

 

לסיכום, קייטרינג כשר יכול להיות משובח מאוד בתנאי שנעשה בו שימוש בחומרי גלם איכותיים. למרות המחשבה של רבים שכשרות יכולה לפגום בטעם של הבשר, קייטרינג איכותי שעושה שימוש בבשרים משובחים ומיושנים יכול לתת את הטעם הנפלא יחד עם הכשרות הנדרשת.

 

אנו בלוריא בית לאירועים - נספק עבורכם שירותי קייטרינג בנתיבות בכמה הכי גבוהה שיש!